¿Tienes curiosidad por el bolso Peva?
Bunları mı Aramıştınız ?
X CERCA

Şirketimiz Hakkında;

Peva Tekstil 2002 yılında batu ambalaj ünvanı ile elbise kılıfı sektörüne giriş yapmıştır. 2006 yılında ithalatını yaptığımız ve türkiyenin peva materiali ile tanışmasını sağladığımız peva markası alındıktan sonra yoluna peva ambalaj tekstil ltd olarak devam etmiştir.

Fabrikamız;

4000 m2 alandadır ve 2000 m2 kapalı alana sahiptir.Fabrikamızda,100*100 hidrolik kesim makinemiz,biye doğrama makinemiz.otomasyon rivet çıtçıt kuşgözü makinelerimiz ve 45 adet dikim makinemiz mevcuttur,pastal, kesim, baskı, biye kesimi, dikim, kalite kontrol ve paketleme olmak üzere bölümlere ayrılarak,65 personel ile hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz sektöre sunduğu ürünlerden ziyade müşterilerine samimiyeti titizliği ve güveni satmayı ilke edinmiştir.

Teknolojiyi çok yakından takip eden şirketimiz internet ortamında birçok sitede mevcut olup dünyaya açılmaktadır büyük bir hızla gelişen ticari arenada markalaşma yolundada kendi yerini belirlemiş ve PEVA BAG markasını bünyesine katmış ve tüm haklarını satın almıştır.

Bugün için standart elbise kılıffında aylık kapasitemiz 400 000 adettir.

Bu gün Türkiye de ve dünyada özellikle hazır giyim sektöründe bir çok marka firmanın tedarikçiliğini yapan şirketimiz ilkelerinden vazgeçmeyecek ve müşteri memnuniyetinin sınırlarını zorlayacaktır.