Abiye Elbise Kılıfı ile Özel Günler

Abiye Elbise Kılıfı ile Özel Günler

Abiye Elbise Kılıfı ile Özel Günler

Özel günlerimizin kusursuz ilerlemesini umarız. Zaman, mekan, hava, ve özellikle elbiseler…hepsi hayallerimizdeki gibi olmalıdır.

Belki zaman ve mekanda doğru tercihleri yaparak günü güzelleştirebiliriz. Ancak özenle aylar önceden diktirilen elbiselerin aynı özenle korunması ise bir şekilde mümkündür, iyi bir abiye elbise kılıfı ile…

İçindekiler
  1. Abiye Elbise Kılıfı ile Özel Günler
    1. Elbise Kılıflarının Özel Günlerimizdeki Yeri

    

  1. Abiye Elbise Kılıfı Kullanmanın Faydaları
   1. Pevabag: Elbise Kılıfı

 

   1. Sektörde neden tercih ediliyoruz?

 

   1. Örnek Abiye Elbise Kılıfı Üretimi

 

Elbise Kılıflarının Özel Günlerimizdeki Yeri

Varolmakla aynı anlamı taşıyan yaşamak kavramı insanın bedensel olarak hayatta kalmasıdır. Oysa bunun ruhsal süreci ve değer ifade etmesi sadece tek bir yolla mümkündür: yaşama katılmak!

Hangi kapıdan geçerken katılıyoruz acaba bu uğruna aşk duyduğumuz yaşama? Hepimiz aklına gelen ilk şey eminim özel anlar ve günler. Ne kadar çok özel anlarımız ve günlerimiz yaşanmışsa o kadar yoğun hissederiz yaşama katıldığımızı…

Mezuniyet balomuz, doğum günlerimiz, kuzenimizin düğünü, babamızın terfi yemeği, komşumuzun sünneti, konuşmacısı olduğumuz seminerler…

Bu listeyi uzattıkça yaşam neşemiz ve temsil gücümüz o denli artar. Günler öncesinden yaptığımız kıyafet hazırlıkları bize o anları iple çektirir. Kendi düğünümüzde gelin ve damat olmak! Kulak verirseniz düşüncenin bile kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Özel anlarımızın başladığı dakikalardan itibaren düşündüğümüz tek şey, o kapıdan içeri adımımızı attığımızda tüm gözlerin üzerimizde olacağıdır.

Aklımızdan geçenlerin, kaygıların kolayca okunmaması için en garanti yol üzerimizde taşıdığımız kostümün göz kamaştırıcı olması ve en iyi şekilde bizi temsil etmesidir.

Peki özenerek satın aldığımız ya da günlerce dikim sürecini yaşadığımız, en az 100 tane farklı açılardan fotoğrafını aldığımız abiyelerimiz? Dahası, yaşamımızın en özel gecelerinden biri olan düğünümüzün gözdesi gelinlik ve damatlıklarımız?

Özel giysilerimizin üzerimizde yer alacağı ana kadar korunup kollanması tabiri caizse onlara bebek gibi ihtimam gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü abiye kıyafetler ve gelinlikler, kumaşları ve işçiliği açısından oldukça detaylı kostümlerdir.

Abiye elbise kılıfını elbiselerinizin ambalajı ya da koruması olarak düşünebilirsiniz. TDK sözlük anlamı ile gamboç olarak da bilinen kılıflardır. Güvenli taşıma koşulları ve korunaklı yapısı ile kullanacağınız kaliteli bir elbise kılıfı kimseyi yarı yolda bırakmaz.

Abiye Elbise Kılıfı Kullanmanın Faydaları

Özel günlerimizde elimiz ayağımıza dolaşır, nereye gittiğimizi ya da ne yaptığımızı bilmez hale gelebiliriz. Kısacası, aklımız bir karış havadadır. Bizim bu heyecanımız elbiselerimizi iyi koruyabilmemizi kötü yönde etkileyebilir. İmalatı kaliteli gerçekleştirilmiş bir elbise kılıfı kırışıklıkları önler, kire karşı koruma sağlar ve nemden korur. Hiçbirimiz pahalı ve özel elbiselerimiz veya abiyelerimizin bozulmasını istemeyiz doğal olarak. Yarı yolda kalmamak için ise kalite standartlarında üretilmiş bir abiye elbise kılıfı bize bazı faydalar sağlar;

1. İyi şekillendirililmiş bir elbise kılıfı abiyemizin de şeklini korur ve muhafaza eder.

2. Ya yağmur yağarsa? Çimleri suluyorsa kapıcı? Islak ve kuru durumlara karşı dayanıklılık sağlar.

3.Gece boyu hapşurmak istemezsiniz herhalde… Alerjik ve toksik malzemeleri içermemelidir elbise kılıfları.

4. Gelinlik elbise kılıfı, satenlerle, ketenlerle, taşlarla süslü elbisemizi tüy oluşmaya, yırtılmaya ya da dökülmeye karşı korur.

5. O ilk adımı attığımızda berrak bir görüntü ile karşılamak isteriz insanları;

belirli seviyede buruşukluğu gidermektedir.

Pevabag: Elbise Kılıfı

Pevabag; tekstil dünyasında markaların ürün kalitesine yakışan ve tamamlayan abiye elbise kılıflarını, profesyonel kadro ve üretim süresiyle son kullanıcıya ulaştırmayı hedefler.

Piyasada saygın yerini kazanmış olan elbise kılıfları markamız her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Tekstil dünyasında yer alan tüm kıyafet seçimleri için en uygun form ve ebatlarda üretim sağlamaktadır. Elbise kılıfı modellerimize göz atacak olursak;


1. Takım elbise kılıfları

2. Abiye elbise kılıfıları

3. Gelinlik gamboçları

4. Günlük elbise kılıfları

Tüm çeşitlerimiz istenilen ebatlarda, nonwoven, imperteks, peva ve koton kumaş seçenekleri kullanılarak üretilir. Kılıf ağırlığı seçimi de müşteri isteğine bağlı olarak değerlendirilir.

Kullanılacak askı, fermuar, cep, ve baskılar kalite doğrultusunda ürünle buluşturulur. Hasır desen modelimiz ise Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenmiştir. Kumaş ve tasarım kalitesi yüksek olan hasır desen kılıflarımız piyasada birçok markanın güvenle kullandığı, tercih edilen bir model olmuştur.

Yıllık 4 milyonun üzerinde üretim kapasitemiz, yurtiçi ve Avrupa’da güvenilir şirketler arasında yer almamız, ve en önemlisi kaliteden ödün vermememiz ise sektörde yerimiz oldukça sağlamlaştırmıştır.

Sektörde neden tercih ediliyoruz?

Toptan elbise kılıfı satışlarımız için;

1. Ön görüşmelerimizde vereceğimiz tüm bilgi ve detaylarla müşterimizin ne istediğine cevap bulması bizim için çok önemlidir.

2. Çalıştığımız firmaların marka ve stillerine yakından tanık olarak oluşturacağımız elbise kılıfı tasarımları tüm sürecin başarıyla tamamlanmasını sağlamaktadır.

3. Elbise kılıfı tasarım detayları (ebat, renk, kumaş, ilave kullanılacak aksesuarlar) oluşturulup müşteriye sunumu yapılmaktadır.

4. Gamboçlarımız markaya uygun baskılı olarak üreterek abiye elbise satışı yapan markalar uzun süreçli bir reklamda sağlamayı amaçlar.

5. Müşterilerimize verilen tüm toptan elbise kılıfı teklifleri; termin ve teslim süreleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.;

Örnek Abiye Elbise Kılıfı Üretimi

Abiye elbise sektöründe yer alan markalar için abiye Elbise kılıfı ( gamboç ) üretimimiz %100 geri dönüşümlü nonwoven kumaşlardan üretilmiştir.

İsteğe bağlı olarak ön baskısı sağ ya da sol yan tarafta arka baskısı ise ürünün üst orta kısmına yerleştirir. Bu, markanın reklamını ve güvenirliğini sağlamaya yardımcı bir etkendir.

Gelinlik elbise kılıflarımızda genellikle tam boy, istenilen renklerde fermuar, cep ve diğer aksesuarlar kullanılır.

Ölçüler elbisenin ebatına göre eni 60, boyu 150 cm ‘den başlayacak şekilde dikilir. Tamamen kişiselleştirilebilir dikimler sayesinde çok daha farklı ölçü renklerde olabilir.

Pevabag toptan abiye elbise kılıfı üretimi ile firmaların işbirlikçisi olurken, diğer yandan da özel günlere değer katmayı amaçlar. Bir abiyenin en iyi dostu, iyi bir elbise kılıfıdır.