Bez Kese Çanta Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Bez Kese Çanta Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Bez Kese Çanta Nedir?

Günlük hayatta kullanım alanlarının her geçen gün arttığı bez keseler %100 pamuktan üretilmiş, kimyasal maddelerden uzak ve organik kumaşlardan yapılmış, çanta gibi aksesuarları korumak amacı ile üretilmiş ürünlerdir.

Özenle satın alınmış birçok ürünün formunu bozmadan uzun süre saklanma koşullarını sağlayan bez keseler, büyük firmalar tarafından da önemle tercih edilen bir ambalaj tercihi haline gelmiştir.

İçindekiler
 1. Bez Kese Çanta Nedir?
  1. Bez Keselerin Firmalar Tasarından Tercih Edilme Nedenleri
  2. Bez kese kumaşları nelerdir?
  3. Bez çanta keselerinin kullanım özellikleri
  4. Kadınların Vazgeçilmez Aksesuarları Olan Çantaların Saklanma Yöntemleri
  5. Bez kese çanta nereden alabilirim?
  6. En çok tercih edilen bez kese çanta modeli nedir?

   Bez Keselerin Firmalar Tasarından Tercih Edilme Nedenleri

   Günümüz şartlarında tamamen tüketici ilgi ve beğenisi odaklı çalışan imalatçı firmalar ve markalar hem dünya marka modalarını takip etmekte hem de müşterisine kendini özel hissettiren birçok yeni yaklaşım hizmetleriyle dikkat çekmeye çalışmaktadır. Bu sayede iktisatın ve satış pazarlama tekniklerinin en önemli kuralı olan “bir ürünü değişik metodlarla tüketiciye defalarca beğendirmek” ilkesini sürdürülebilir bir strateji olarak kullanmaktadır.

   Mağaza veya online vitrinlerden beğenerek alınan ürünler müşterisine teslim edilirken ilgi çeken yeni fikirlerle ulaştırılmaktadır. Çantalardan cüzdanlara, ayakkabı kutularından çamaşırlara kadar çeşitli ürünler satış sonrasında özenle tasarlanmış keselerde sunulmakta ve bu sayede hem ürünün marka değeri korunmakta hem de saklanma koşulları sağlanarak fark yaratılmaktadır. Satın aldığı ürünü bez kesede teslim alan tüketici her kullanımdan sonra aynı kesede saklayarak formunu da korumaktadır.

   Bez kese kumaşları nelerdir?

   1.Ham bez kese çanta

   Ham bez kumaşlar Amerikan kumaş olarak da adlandırılan bir kumaş çeşididir. Tamamen pamuk ve pamuk polyester karışımlı olarak üretilen bu kumaşlarda gramaj yoğunluğu farklılık gösterebilir. Tekstil dünyasında işlenmemiş kumaş olarak da bilinen Ham bezlerden üretilen keseler oldukça doğal yapısıyla firma ve markaların ilgisini çekmektedir. Sağlam ve uzun ömürlü olması özelliği ile de tüketicinin satın aldığı ürünleri güvenle saklanmasına yardımcı olmaktadır.

   2. Pamuklu bez kese çanta

   Pamuk ipliklerinin düzgün bir yüzey ve kalınlık oluşturacak biçimde ince bir doku ile bir araya gelmesi sonucunda elde edilen kumaşlarla hazırlanan bu keseler de sağlam ve uzun ömürlüdür. Büzgülü ve ipli olarak tasarlanıp üretilen pamuk bez keseler hava alabilen özellilleri sayesinde içinde saklanan ürünün deformasyona uğramadan uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanılmasına imkan verir.

   Bez çanta keselerinin kullanım özellikleri

   1.Kurumsal veya kişisel olarak kullanımda tercih edilen bir üründür.

   2.Tamamen insan sağlığına ve doğaya dost olarak imalatları yapılır.

   3.Baskılı veya baskısız olarak üretilebilirler.

   4.Şık ve gözalıcı tasarımların korunaklı saklanmaları için üretilirler.

   5.Geri dönüşüme uygun form ve yapıya sahiplerdir.

   6.Renkli ve desenli kumaşlar kullanılabilir.

   7.Sakladığı ürünün yapısını bozmadan uzun süreli kullanımına hizmet eder.

   Kadınların Vazgeçilmez Aksesuarları Olan Çantaların Saklanma Yöntemleri

   Her kadın modayı sever ve takip eder. İş hayatında, özel günlerde ve günlük hayatta çanta kullanımı vazgeçilmez bir alışkanlıktır. Farklı kıyafetlerle kombin yapılan farklı çantalar her gün bayanların omuzlarında yerini alır. Çanta kullanımı konusunda önemli bir husus da her kullanımdan sonra en iyi koşullarda saklanmaları ve bir sonraki kullanım zamanına kadar formlarını bozmadan saklanmalarıdır.

   Bez keseler özellikle çantalarımızın dolaplarda tozlanmadan, nem almadan ve kumaş veya derilerinin yıpranmadan saklanmaları için tercih edilen önemli bir üründür. Hava alabilen ve antibakteriyel olan bez keseler, zevkle kullandığımız çantalarımızın uzun süre görünümünün değişmeden bize eşlik etmesine yardımcı olur.

   Günümüzde özellikle çanta üretimi yapan firmalar, marka değerlerini korumak ve geliştirmek için tüketiciye verdikleri hizmetleri değişen teknoloji çağı doğrultusunda en kaliteli şekilde değerlendirilmektedir. Farklı tasarımlarla, farklı aksesuarlarla üretilen orijinal çantalar tüketiciye aynı kalitede bez keseler içerisinde teslim edilmekte ve sonrasında da bu keselerin kullanımını sağlamaktadır. Firmaların marka ve logolarını üzerinde görebileceğimiz bez keseler bu sayede akıllarda kalmakta ve süreklilik sağlayan satışlar getirmektedir.

   Bugün Beymen gibi ünlü ve marka değeri kıymetli birçok büyük şirketlerin bez kese tasarımı ve üretimini yapan Pevabag gelişmiş teknolojik üretim parkuru ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. İstenilen ebat ve ölçüde üretilen bez keseler aynı zamanda marka ve logo baskıları konusunda farklı tasarımlar yapılmaktadır. Düz veya desenli kumaşlardan üretimi yapılan bez keseler, ip büzgülü modelleri ile de kullanımı kolaylaştıran tarz da müşteri beğenisine sunulmaktadır.

   Modanın vazgeçilmez gözdesi çantalar, bez keseler sayesinde kombinlerin çok yönlü aksesuarı olma özelliğini layıkıyla yerine getirir

   Bez kese çanta nereden alabilirim?

   Bez kese çantaların birçok üretici firması bulunur. Kendi ihiyaçlarınıza göre Pevabag gibi üreticileri tercih edebilir, sipariş üzerine internet sitesinden temin edilebilirsiniz.

   En çok tercih edilen bez kese çanta modeli nedir?

   Tekstil ve aksesuar firmaları tarafından sıklıkla kullanılan bez kese modeli ağzı büzgülü bez keselerdir.