Takım Elbise Kılıfları

Takım Elbise Kılıfları

Takım Elbise Kılıfları

Takım elbise kılıfları vazgeçilmez bir elbise kılıflarındandır. Özellikle seyehat esnasında valizlerde takım elbise taşınaması zor olacağı için, takım elbise kılıfları oldukça önem taşımaktadır. Giysilerin ve takım elbiselerin elbise kılıfı kullanılarak taşınması ütüleri bozulmadan tüm taşıma risklerinden korunarak güvenle kullanılmalarını sağlar.

İçindekiler
 1. Takım Elbise Kılıfları
  1. İş hayatının vazgeçilmez parçaları takım elbiselerdir
  2. İş seyahatlerimizde tarzımızı da yanımızda taşırız
  3. Çalışan insanların alışveriş ritüelleri
 2. Takım Elbise Kılıflarında Çeşitlilik
  1. Takım Elbise Kılıfları Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?
  2. Kişiselleştirilmiş takım elbise kılıfı siparişi nasıl verebilirim?
  3. Pevabag takım elbise kılıfları su geçirir mi?
  4. Pevabag takım elbise kılıfları geri dönüşüme uygun mudur?

   İş hayatının vazgeçilmez parçaları takım elbiselerdir

   İş hayati içerisinde çalışan insanlar için gerek resmi gerekse özel sektörde günboyu kişiyi temsil eden takım elbiseler, hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir kuruma veya bir şirkete girdiğimiz zaman takım elbiseli iş insanları ile görüşmelerimiz işimizin ciddiyeti kadar güveni de tesis eder.

   Düzgün, temiz ve ütülü takım elbiselerle yapılan her iş görüşmesi konuşmanın en başından olumlu bir anlayış geliştirir. Yaptığımız meslekle doğru orantılı olarak da taşıdığımız takım elbiseler hem erkekler hem de bayanlar için vazgeçilmez iş kıyafetleri haline gelmiştir.

   İş seyahatlerimizde tarzımızı da yanımızda taşırız

   Çalıştığımız kuruluşların iş hayatı içerisindeki aktif süreçlerinden birisi de iş seyehatleridir. Şehiriçi, şehirlerarası ve yurtdışı iş seyahatleri, seminerler, pazarlama projeleri çalışan insan için sürekli bir hareketlilik getirir.

   Yoğun bir işgünü akşamında gelişen bir proje ile ertesi güne iş seyahatinde olması gereken bir iş insanı için seyehate sürekli hazırlıklı olmak da yaptığı mesleğin bir parçası haline gelmiştir.

   Sürekli iş seyehatlerine çıkan insanlar için öncesinde hazırlıklı olmak temel başarı kuralları arasındadır. Giyilecek kıyafetler ve özellikle takım elbiseler seyehate çıkacağı güne kadar gardroplarımızda, yolculuk esnasında da yanımızda tarzımızı taşır.

   Temizlik ve ütüsü yapılmış bir takım elbise, öncelikle ve ivedilikle kaliteli bir takım elbise kılıfına konulmuşsa, seyehate çıkana kadar tozlanmadan, kirlenmeden rutubetten korunarak dolaplarımızda yerini alır. İş seyehati esnasında da bu korunaklı ambalajlarıyla gideceğimiz yere kadar bakımını güvenle korur. Kaliteli bir elbise kilifina konulmuş takım elbiseler seyehatlerimizde bizleri en güzel ve şık şekilde temsil eder ve başarının unsurlarindan biri haline gelir.

   Çalışan insanların alışveriş ritüelleri

   İş hayatinda aktif bulunan tüm insanlar kendilerini daha şık ve güvenle temsil etmek zorundadırlar.

   Bu temsilin içeriği kaliteli alışverişler ve güvenli ürünler ile doldurulmalıdır. Bütçeye göre her çalışan belirli zamanlarda belirli şartlar dahilinde takım elbise alışverişi yapar. Takım elbiselerin içerisine giyilen gömlekler veya bayanlar için bluzler değişse de kumaş takım elbiseler daha uzun süreli ve güvenle kullanılacak şartlarda üretilerek temin edilir.

   Bir takım elbise hangi bütçeye göre satın alınmış olursa olsun, dolabımızda yerini almadan önce doğru sağlanmış saklama koşulları ile daha uzun süreli, temiz ve onat bir şekilde kullanımı sağlanacaktır.

   Mağazalardan satın aldığımız tüm takım elbiseler, elbise kılıfları içerisinde bizlere teslim edilir. Sağlam kumaşlı kaliteli bir üretimle imalati yapılmış olan elbise kılıflarına konulmuş takım elbiseler, alışveriş anından itibaren uzun yıllar hem dolaplarımızda hem de seyehatlerimizde rahatça kullanılmalarını sağlar.

   Takım Elbise Kılıflarında Çeşitlilik

   Üretimi kaliteli kumaş ve tasarımlar ile yapılmış takım elbise kılıfları modern saklama çözümlerine hizmet etmesi nedeniyle oldukça önemlidir. Bu önem ürünlerde çeşitliliği getirmiştir.

   1. Kullanılacak kumaş kalitesine göre çeşitlilik

   2. Tarz, elegan ve şık çeşitler

   3. Tasarım ve ebat çeşitliliği

   4. Şeffaf, pencereli takım elbise kılıfı çeşitleri

   5. Fiyat seçeneği çeşitliliği

   Takım Elbise Kılıfları Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

   Hem bireysel hem toptan takım elbise kılıfı satin almak isteyen kurum ve markalı firmalar internet sitemizden tüm ürün bilgilerimize ulaşıp bizlerle temasa geçebilirler.

   Özel tasarımlı takım elbise kılıfları yaptırmak isteyen müşterilerimize uzman tasarım ekibimiz çeşitli önerilerde bulunarak tasarım sunumları yapmaktadır.

   Malzeme ve dizayn sunumuyla birlikte baskı ve reklam konusunda da her türlü hizmeti veren firmamız tasarım ve satış sürecini müşteri istekleri doğrultusunda tamamlayarak, üretim ve imalat aşamasına geçmektedir.

   Özellikle toptan takım elbise kılıfları siparişi vermek isteyen müşterilerimize fiyat konusunda da farkli ve uygun seçenekler sunan Pevabag, ürün teslimini en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmektedir.

   Marka odaklı toptan takım elbise kılıfları imalatlarimizda firmalarin marka ve logolarina ait tüm baskı ve reklam içerikleri de uzman grafik tasarımcılarımız tarafından projelendirilip ürünler üzerindeki yerini almaktadır.

   Kişiselleştirilmiş takım elbise kılıfı siparişi nasıl verebilirim?

   Tasarımcılarımız ile logo renk ve model kararlaştırdıktan sonra özel takım elbise kılıfı siparişleriniz 15 iş günü içinde teslim edilir.

   Pevabag takım elbise kılıfları su geçirir mi?

   Takım elbise kılıflarımız seçtiğiniz kumaş ve materyaline göre su geçirmez özelliğe sahiptir.

   Pevabag takım elbise kılıfları geri dönüşüme uygun mudur?

   Tüm ürünlerimizi doğada geri dönüştürülebilir malzemelerden üreterek hem size hem de doğaya sağlıklı bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Ayrıca yakın gelecekte %100 geri dönüşümlü hammaddelerden takım elbise kılıfı ve ham bez üretimi yapmayı hedefliyoruz.