Toptan Elbise Kılıfı Üretiminde Hız ve Kalite

Toptan Elbise Kılıfı Üretiminde Hız ve Kalite

Toptan Elbise Kılıfı Üretiminde Hız ve Kalite

Güçlü girişim ruhu, büyük veya küçük farketmeksizin siparişlere hızlı bir şekilde cevap verebilme yeteneğinin yanı sıra, tüketiciye kaliteli hizmet sağlayabilme deneyimleri ile birleştiğinde gerçekten tamamlanır. Hatta bu özellik, üreticilere rakiplerine karşı önemli bir rekabet üstünlüğü sağlar.

Dünya hızlı hareket ediyor. Trendler, makinalar, tarzlar, piyasalar ve neredeyse üretim aşamasını etkileyecek her detay her an değişebiliyor.

Bu nedenle, üretimini gerçekleştirdiğiniz ürün ne olursa olsun, tüketici kararlarında en üst sıraya oturan her zaman hız ve kalite orantısı oluyor.

Her sektörde olduğu kadar, tekstil sektöründe de toptan yada perakende siparişlerin hızı ve kalitesi büyük önem taşır. Üretim alanımız ister kumaş olsun ister aksesuar, ister hazır giyim olsun ya da isterse elbise kılıfları… Siparişin içeriği, adeti veya tarzı farketmeksizin hızlı ve kaliteli bir üretim, tüketicinin tercihi haline gelmeyi sağlar.

Pevabag genç ve motive edilmiş iş gücünden, tamamlanmış tekstil zincirinden ve iç piyasada geniş hammadde üretim üslerinden yararlanarak perakende ve toptan elbise kılıfı üretimini tamamlar. Yurtiçi ve yurtdışı pazarına yakın olması, ürün çeşitliliğinin fazla olması ve esnek üretim yapısının yanı sıra, hız kalite eğrisinde gösterdiği performans ile de elbise kılıfı üretim sektöründe hızlı yükselme kaydetmiştir.

İçindekiler
 1. Toptan Elbise Kılıfı Üretiminde Hız ve Kalite
  1. Hızlı ve Kaliteli Toptan Üretim
  2. Toptan Üretim, Pazarlama ve Markalaşma
  3. Toptan Elbise Kılıfı Üretiminde Hız ve Kalite
  4. Toptan elbise kılıfı üretimi ve teslimi ne kadar sürer?
  5. Perakende giysi kılıfı siparişi verebilir miyim?
  6. Neden Pevabag?

    Hızlı ve Kaliteli Toptan Üretim

    Günümüzde artan ürün ve hizmet alternatifleri ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri, bu ihtiyaçların hızlı karşılanmasını gereksinimini daha da ön plana çıkartmıştır. Tüketici bir ya da bin adet istediği bir ürünün performansını, birçok değişkeni göz önünde bulundurarak değerlendirir, bunlardan bir adım öne çıkan ise hız/kalitedir.

    Hatta siz satış sürecinin sonunda “Deneyiminizi nasıl değerlendirirsiniz?” konulu genel bir anket gönderirken, o sorunun alt başlıklarına verilen cevapların ortalaması size gelecek puanı oluşturur.

    “Sipariş süreci nasıldı? Üretici beni dinledi mi? Ürün tasarımı istediğim gibi miydi? Ürün kaliteli miydi? Ürün ne kadar sürede elime ulaştı?” gibi gibi onlarca soru ve onlarca cevap. Belki süreç başta iyi gitmemiş olabilir ya da tasarım defalarca değiştirilmiş olabilir; ama bu aşamaların her biri bir noktada sonuca varmayı başarmıştır. Ancak iş kalite ve süreye gelince, işin geri dönüşü artık pek de mümkün olmayabilir. Bu sebeple, bu aşamalardaki memnuniyetsizlik, müşteri deneyimini tamamen etkiler.

    Toptan Üretim, Pazarlama ve Markalaşma

    Üretim kalitesi ve hızı, amaçlanan pazarlama kavramına ve pazarlama stratejisine gittikçe daha fazla önem kazandırmaktadır. Markalaşma ise, pazarlama stratejisinin en önemli nihai amacıdır ve bu çerçevede değerlendirilmektedir. Bu nedenle aslında her bir üretim süreci, size organik bir pazarlama ve markalaşma gücü sağlar.

    Pevabag vizyonunda pazarlama stratejisi yaklaşımları; teknoloji ve tüketici tercihlerindeki gelişmelere paralel olarak değinmektedir. Bu yaklaşımların doğru anlaşılması ve tüketici ihtiyaç ve beklentilerine orantılı olması, buna uygun hareket eden firmaların rekabet gücü elde etmesinde ve nihai olarak da markalaşma sürecinde önem taşımaktadır.

    Toptan Elbise Kılıfı Üretiminde Hız ve Kalite

    Varsayalım ki hazır giyim firmanız için toptan elbise kılıfı siparişi veriyorsunuz. Üretici ile iletişime geçtiniz; elbise kılıfı tasarımı, renkleri, modelleri seçtiniz; üretim için planlama yaptınız. Belki bir hafta sürdü belki bir ay; ancak sonuçta üretimi başlatmayı onaylayacak noktaya vardınız. Bundan sonra top üreticiye geçer. Artık siz onayladığınız tasarımdaki elbise kılıfını planlanan tarihte elinize almak istersiniz.

    Elbise kılıfının kaliteli üretimi ve hızlı teslimatı için gerekli kapasiteye, hammaddeye, ve iş gücüne sahip bir üretici, müşteri beklentisini rahatlıkla karşılar. Bir başka şekilde de üretim yetenekleri yüksek olan üretici diyebiliriz buna. Üretim yetenekleri, bir üreticinin üretim sistemini, maliyet etkinliği, esneklik, teslimat ve kalite vasıtasıyla piyasada rekabet etme kabiliyeti olarak tanımlanmaktadır.

    Sonuç olarak üretim yetenekleri yüksek bir firmayla çalışmak, toptan elbise kılıfı siparişlerinizde risk etmenlerini oldukça düşürür.

    Üretim yeteneklerini her geçen gün yenileyip geliştirmek, Peva Tekstil’in vizyonunun reel piyasada takdir edilmesini sağlamıştır. Artan müşteri portföyü doğrultusunda üretim kapasitesini artırmış; yurtiçi ve yurtdışında yeni iş ortakları ile çalışma ve teslim süreçlerini hızlandırmıştır.

    PevaBag toptan elbise kılıfı üretiminde hız ve kaliteyi nasıl sağlar?

    1. İyi bir hizmet vermeyi hedefleyerek, müşteri ile planlama aşamasında her detay konusunda iletişimde kalır ve anlaşmaya varır.

    2. Tasarım için özel olarak kişiselleştirilebilecek tüm detayları konuşarak markaya en uygun dizaynı yapar.

    3. Kaliteli malzemeler kullanarak gamboç üretmeyi hedefler ve bu sayede üretimden kullanım sürecine kadar her aşamada kaliteyi korur. Pevabag genel anlamda size üç kumaş seçeneği sunacaktır. Non-woven, pamuk ve impertex. Her bir kumaşın farklılıkları olmasına rağmen, hepsinde kalite ve performans ön plandadır.

    4. Son teknoloji üretim makinaları ile kusursuz bir üretim sağlar. Pevabag’te 4.000 m2 açık, 2.000 m2 kapalı alana sahip tesisi ve yıllık 4 milyona ulaşan gamboç üretim kapasi ile son teknoloji endüstriyel dikiş makinaları kullanılır.

    5. Kumaş ve tasarımla sağladığı kaliteyi, son teknoloji endüstriyel dikiş makinaları hızıyla birleştirerek, en geç 15 iş günü içerisinde teslimat yapmayı hedefler.

    Toptan elbise kılıfı üretimi ve teslimi ne kadar sürer?

    Planlama süreci müşterinin mutlu olduğu zamana kadar sürer. Ancak üretim ve teslim 15 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

    Perakende giysi kılıfı siparişi verebilir miyim?

    Bazı toptan elbise kılıfı üreticileri perakende satışlara kapalı olabilir. Ancak Pevabag toptan elbise kılıfı üretimi dışında perakende satışlar ile de son kullanıcıya ulaşıyor.

    Neden Pevabag?

    Pevabag 20 yıllık sektörel tecrübesiyle 1. sınıf işçiliği, hizmet kalitesini, dayanıklılığı ve doğa dostu hammadde kullanımını destekler. Bu yüzden üretilen her bir elbise kılıfını içiniz rahat bir şekilde son kullanıcıya sunabilirsiniz.