Toptan Karton Çanta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Toptan Karton Çanta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Toptan Karton Çanta Fiyatları

Son zamanlarda piyasada özellikle toptan karton çanta fiyatları konusunda etkili bir araştırma yaptığımızda karşımıza birçok farklı seçenek çıkmaktadır.

Pevabag tüm ürün gamında bulunan ürünler gibi toptan karton çanta imalatını da fazlasıyla önemseyerek ileri teknolojik makina parkurlarında imalatlarını gerçekleştirerek, doğru fiyatlandırma ile müşteriye sunmayı hedefler. Bu sayede hem tasarımı ile hem de kalite, ve sağlamlılığı konusunda ürettiği karton çantaları güvenle müşterilerine iletir.

İçindekiler
 1. Toptan Karton Çanta Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  1. Karton Çanta İmalatında Üretim Teknolojisi Etkileri
  2. Toptan Karton Çanta Fiyatları
  3. Toptan Karton Çanta Alımı Neden Daha Avantajlıdır?
  4. Toptan Karton Çanta Alımında Oluşan Fiyat Kriterleri
  5. Pevabag Toptan Karton Çanta Fiyat Analizi
 2. Toptan Karton Çanta Sipariş Süreci
  1. Toptan karton çanta imalatında Pevabag’i öne çıkaran nedenler nelerdir?
  2. Pevabag’de ne tarz toptan karton çanta siparişi verebilirim?
  3. Karton Çantalarda Kulp Tasarımı
  4. Özel kulplu karton çantaların özellikleri nelerdir?
  5. Logolu Karton Çantalar

   Karton Çanta İmalatında Üretim Teknolojisi Etkileri

   Üretim teknolojileri geliştikçe her sektörde olduğu gibi karton çanta imalatı sektöründe de daha kaliteli ve sağlıklı ürünler tasarlanmakta ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Durum böyle olunca eski dönemlere göre çok daha sağlam ve şık karton çanta ürünleri karşımıza çıkmaktadır.

   Böylece hem bireysel hem toptan karton çanta kullanmak isteyen müşteri ve firmalar arzu ettikleri kalitede ve ileri teknoloji ile üretilmiş karton çantaları kolaylıkla tedarik edebilmektedir.

   Bu yüzden bez çanta kullanımının önemi ve faydaları her zaman paylaşılmalı ve geleceğimizi inşa etmeye her an bir adım daha yaklaşmalıyız.

   Toptan Karton Çanta Fiyatları

   Ancak durum böyle olunca satın alma işlemi sırasında özellikle dikkatli davranılması gerektiği ortaya çıkıyor.

   Öncelikle toptan karton çanta almak isteyen firma ve kurumlar mutlak surette taleplerinin özelliklerini doğru şekilde tespit ettikten sonra araştırmaya girmelidir. Seçilen ürünlerin beklenti hususlarını karşılaması oldukça önemli bir konudur. Sadece ürünün fiyatına değil kalite ve dayanıklılığı konusuna da dikkat etmek şart olmaktadır.

   Toptan Karton Çanta Alımı Neden Daha Avantajlıdır?

   Karton çantaların sağladığı avantajlardan faydalanmak isteyenler toptan karton çanta fiyatlarını merak ederler. Öncelikle bu fiyatların, ürünün özelliklerine göre farklılık gösteriği bilinmelidir. Ama her şekilde perakende alım yapmak yerine toptan satın alım yapmak çok daha avantajlıdır. Eğer firmanın taşıma veya sunum yapacağı ürünlere ait beklentileri aynı ise her zaman toplan karton çanta almak çok daha karlı olacaktır.

   Toptan Karton Çanta Alımında Oluşan Fiyat Kriterleri

   1. Kullanılacak malzeme ve kalitesi

   2. Desen ve tasarım özellikleri

   3. Desenin tek veya çift taraflı olması

   Ürünlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olmak için özellikle karton çanta alımlarında toptan fiyat seçeneği değerlendirilmelidir.

   Pevabag Toptan Karton Çanta Fiyat Analizi

   Toptan karton çanta siparişi vermek isteyen firmalar ve markalara anlaşma öncesinde vereceğimiz analiz hizmeti tüm süreçte müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimizden biridir.

   Pevabag satış departmanımızdaki tecrübeli personellerimiz müşteri fiyat analizi konusunda da oldukça tecrübelidir. Toptan karton çanta siparisi vermek isteyen firmaların satış personelimize vereceği bilgiler sonucunda hem tasarımı arzulanan karton çantanın hem de eşzamanlı olarak piyasa analizi değerlendirmesi ile müşteri alışverişimizin güvenli bir hale gelmesini amaçlıyoruz.

   Toptan Karton Çanta Sipariş Süreci

   1. Müşterilerimizden firmaları ile ilgili her türlü bilgi ve marka özelliklerinin görüşülmesi sağlanır.

   2. Karton çantanın kullanım amacının en doğru şekilde tespit edilmesi sağlanır. Çünkü doğru tespit hem firmanın prestiji adına hem de yapılacak reklam hususunda en doğru kararı vermemizi sağlar.

   3.Tespit edilen imalat sebeplerine göre en kaliteli ve dayanıklı karton çantaların imal edilmesi amacıyla doğru malzeme ve tasarım sunumu yapılır.

   4. Toptan karton çanta kullanım sebebinin esas amacı firmaya tasarım konusunda verecegimiz fikirleri etkiler.

   Örneğin firma sadece satışını yaptığı ürünün taşınması odaklı hedefi var ise tasarımda dayanıklılık ilke edinilip baskı konusunda da logo ve lokasyon bilgileri yeterli olacaktır.;

   Karton çantayı müşterilerine verirken duyarlı bir firma olduğu mesajını vermek isteyen müşterilerimiz için ise özellikle sosyal ve güncel toplumsal sorumluluklar hakkında bilgi paylaşımı sağlanabilir ve karton çantalar üzerine bu vurucu ve dikkat çekici mesajlar eklenebilir.

   5. İmalati yapılacak karton çanta tasarımı tespit edildikten sonra kulp veya ip modelleri de seçilerek son şekli verilir

   Toptan karton çanta imalatında Pevabag’i öne çıkaran nedenler nelerdir?

   Aracı bir firma olmaksızın üretici firma olması

   Alternatif ürün ve ebatlar doğrultusunda bilgi ve ürün sunumu

   Ücretsiz tasarım

   Kalite ve dayanıklılık güvenirliliği

   Karton çanta imalatı ile ilgili daha çok bilgi almak için Karton Çanta İmalatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler yazımıza göz atın!

   Pevabag’de ne tarz toptan karton çanta siparişi verebilirim?

   Karton çanta çeşitlerine Pevabag sitesi üzerinden ulaşarak seçiminizi yapabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. İmalat malzemesi seçeneğine göre;

   1. Düz

   2. Desenli

   3. Logolu

   Tasarim ve ebat seçeneğine göre ise;

   1. Dikey

   2. Yatay

   3. Körüklü

   4. Körüksüz seçim tercihlerinizi kullanabilirsiniz.

   Karton Çantalarda Kulp Tasarımı

   Karton çantaların günlük hayatta kullanım amacına göre imalatı sırasında tasarlanan kulp imalatı da ürünü özellikli ve şık hale getiren hususlardandır.

   Örneğin kendi alışverişlerimiz için kullanacağımız karton çantalar ile hediyelerimizi koyacağımiz çantalar arasında imaj farkı çok nettir. Özellikle sevdiklerimize hediye alırken aldığımız ürünü en şık karton çantalarda ve süslü kurdeleler ile bağlı kutu görünümlü çantalarda vermek isteriz.

   Pevabag karton çanta tasarımını yaparken özellikle karton çantanın kullanılacağı alan ve konuyu titizlikle inceler ve karton çanta kulplarını da aynı özenle imalatını yaparak tasarım imajını tamamlar. Bazen şık, sağlam ve çeşitli renklerde ipler kullanarak bazen de saten veya ipek kurdelelar ile kulpları oluşturarak karton çanta imalatını moda ve sanat zevki ile birleştirir.

   Özel kulplu karton çantaların özellikleri nelerdir?

   Diğer çantalara göre daha şıktır

   Kalite ve dayanıklılık konusunda tercih edilir

   Çevre dostudur

   Tekrar kullanım için imkan sunar

   Logolu Karton Çantalar

   Birçok firma kendi logosunu taşıyan karton çantaları kullanmayı tercih eder. Logolu karton çanta fiyatları düz karton çantalara göre biraz daha pahalıdır. Ancak toptan üretimin yapılıyor olması fiyatın aşağı çekilmesini sağlar. Sipariş verilecek ürün sayısı maliyeti oldukça etkiler.

   Firmalar reklamları adına dikkat çekmek ve piyasadaki bilinirliklerini artırmak istiyorlar. Logolu karton çanta kullanmak bu hususta oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyeti ve reklamları için logolu karton çanta kullanmaya özen göstermektedirler.

   Bu noktada firmaların en uygun kalite ve fiyatta toptan karton çanta almak için Pevabag ile irtibata geçmek yeterli olacaktır.

   Firma organizasyonlarında reklam avantajlarına yönelik hareket etmek için özel fırsatlarımızı birlikte değerlendirmek sağlıklı bir işbirliğini getirecektir.

   Sadece üstünde logosu olan bir karton çanta değil, grafik tasarımcısının elinden çıkmış özel bir tasarım ile firmalar için çok büyük farklar yaratmaktayız. En etkili reklam yöntemi olan karton çantalarda tasarım ve baskıda kullanılan renk ve kalite Pevabag’in uzun yıllardır uzmanlık alanıdır.

   Toptan karton çanta siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilir, en kısa sürede fiyat teklifini oluşturup görüşmelerimizi sonuçlandırabiliriz. Online olarak da sınırsız adet ve renkte karton çantalarımızdan sipariş edebilirsiniz!