Özgün ve Özel Elbise Kılıfı Tasarımları

Özgün ve Özel Elbise Kılıfı Tasarımları

Özgün ve Özel Elbise Kılıfı Tasarımları

Üretimde ilk adım fikir! Müşteri ihtiyaçlarını ve marka değerini anlamak; daha sonra bu fikirler üzerinde zevkle çalışarak özgün tasarımlar oluşturmak…

Elbise kılıfı üretiminde kişiselleştirilebilir tasarımlar yapmak, en az içerisinde taşınan elbisenin tasarımı kadar önemlidir. Çünkü her giyim markası mutlak surette kendi ürün ve tasarımlarının marka yüzlerine uygun ve kaliteli elbise kılıfları ile korunmasını amaçlar.

Marka amblemi nerede konumlandırılmalı? Elbise kılıfında kullanılacak kumaş ve renkler ne olmalı? Gamboç üzerinde hangi tamamlayıcı aksesuarlar kullanılmalı?

Bu soruların hepsi kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamak için “fikir” aşamasında göz önünde bulundurulmalıdır. Dahası, giyim markaları kendilerine özel tasarım giysi kılıfları yaparak kullanıcılarına da kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşatabilir.

İçindekiler
 1. Özgün ve Özel Elbise Kılıfı Tasarımları
  1. Elbise Kılıfı Üretiminde Kişiselleştirme
  2. Planlama
  3. Özelleştirme
  4. Numune
  5. İletişim
 2. Elbise Kılıfında Neler Kişiselleştirilebilir?
  1. Pevabag ile Kişiselleştirilmiş Elbise Kılıfları
  2. Kişiselleştirilmiş elbise kılıfı siparişlerimde nasıl bir yol izleniyor?
  3. Pevabag’in yıllık üretim kapasitesi nedir?
  4. Pevabag elbise kılıfları geri dönüşüme uygun mudur?

   Elbise Kılıfı Üretiminde Kişiselleştirme

   İlk anda görücüye çıkan bir elbise kılıfı, tarzı, tasarımı ve kalitesiyle içinde taşıdığı ürün hakkında bilgi verir. Ve biliriz ki harika görünen bir gamboçun içerisinden, harika bir kıyafet çıkar…

   Planlama

   Planlama: Dediğimiz gibi, önce fikir! Bir giyim markası, tasarımları için elbise kılıfı arayışında ise, üretici de markaya karşı aynı derece meraklı olmalıdır. Markayı tanıma, ihtiyaçlarını dinleme, ön görüşmeler ve planlama tasarımı geliştirmek için oldukça önemlidir.

   Özelleştirme

   Özelleştirme: Müşteri için özel üretim yapan her gamboç üreticisi, model, beden (boyutlandırma), şekil ve kullanılacak tüm aksesuarlar konusunda özelleştirme yapmak durumundadır. Kıyafetin modeli, boyutu; markanın değeri, renkleri gibi özellikler gamboç üretimi yaparken dikkate alınmalıdır.

   Numune

   Numune: Toptan veya parekende üretimlerin her birinde tasarımların ve numunelerin doğrultusunda örnek elbise kılıfıları oluşturumak, anlaşma aşamasında müşterinin rahat olması konusunda oldukça önemlidir.

   İletişim

   İletişim: Üretici-müşteri ilişkilerinde oldukça önemli bir nokta vardır. Her müşteri çalıştığı üretici firma ile tüm süreçler boyunca sağlıklı iletişim içerisinde olmak ister. Elbise kılıfının tasarım aşamasından, imalat sürecine, ürün teslim ve geri dönüşler aşamaları boyunca her noktada üretici firmanın müşterinin yanında olması mühimdir.

   Elbise Kılıfında Neler Kişiselleştirilebilir?

   Şekil: Gamboç üretiminde giyim markalarının ne tarz kıyafetler ürettiği göz önünde bulundurularak ve gerekli ölçü bilgileri alınarak şekil tasarlanır. Eğer takım elbise kılıfı üretimi ise standart ölçü ve boyutlarla en iyi koruma sağlanırken, bir abiye elbise kılıfı için daha kişiselleştirilmiş ölçü tasarımları yapılır.

   Kumaş: Giyim markalarının hem tercihine hem de tasarımlarına uygun kumaş seçimi yapılır. Genel anlamda üç farklı kumaş seçeneği en iyi korumayı sağlamak için tercih edilir. Non-woven, özel teknolojisi sayesinde, sıvı itici özelliğiyle ön plana çıkar. Pamuk, doğada geri dönüşüm süresi en kısa olan kumaştır. Ve son olarak Impertex kumaşlar son derece dayanıklılığıyla tercih edilebilir.

   Baskı: Elbise kılıfı giyim markasının ve taşıdığı kıyafetin ayrıca bir reklam aracı gibidir. Bu sebeple iyi bir temsil sağlamak adına gamboç üzerine marka logoları ve şekillerinin baskılarının yapılması çok önemlidir. Giyim markası kendi logosunu, gamboç üzerinde dilediği yere baskı için tasarlayabilir, ayrıca baskısı yapılmak istenen başka bir şey var ise onun tasarımı da ayrıca kişiselleştirilir.

   Renk: Kumaş seçimleri doğrultusunda tasarlanan elbise kılıfının renkleri de tamamen kişiselleştirilebilir olmalıdır. Marka renklerini yansıtacak şekilde gamboç tasarımı yapılarak renklendirilir.

   Aksesuarlar: Elbise kılıfı üzerine, giyim markasının amacına ve tasarımlarına göre fermuar, cep ve diğer aksesuarlar ile kişiselleştirme yapılabilir.

   Pevabag ile Kişiselleştirilmiş Elbise Kılıfları

   Pevabag müşterileri, sipariş verdikleri Pevabag elbise kılıflarının kendi marka yüzleriyle başarılı bir iş birliği içerisinde olaacağına her zaman güven duyar!

   Uluslararası çalışma prensipleri markamız için büyük önem arz eder. Ürün tasarım ve imalat aşamasındaki kalite anlayışımız, müşteri ilişkileri ve özel elbise kılıfı tasarımları konusunda da kendini gösterir.

   Tüm üretim birimlerinde teknoloji ve insan kaynağını esas almak, yeni çağ vizyonunda bir yandan gelişmiş makina parkurlarına sahip olurken diğer yandan çalışanlarımız ile imalatımızı özgün tasarımlar haline getirmektedir.

   Pevabag profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hazır giyim firmaları için elbise kılıfları üretim hizmeti sunmakla kalmaz, bu hizmeti özgün tasarımlarıyla moda anlayışı içerisinde gerçekleştirir. Mükemmel işçiliği teknoloji ile birleştirerek gamboç üretiminde çıtayı yükseltmektedir.

   Elbise kılıfı sektörünü yakından takip ediyoruz ve tekstil dünyasının ayrılmaz bir parçası olarak kumaş ve model tasarımlarımızı ayrıntılı sunumlarımızla müşterilerimize görücüye çıkarıyoruz.

   Kişiselleştirilmiş elbise kılıfı siparişlerimde nasıl bir yol izleniyor?

   Tasarımın size sunulması ve onaylanmasını, fiyat teklifi ve onaylanması süreci takip ediyor.

   Daha sonra özel elbise kılıfı siparişleriniz 15 iş günü sonunda elinizde oluyor.

   Pevabag’in yıllık üretim kapasitesi nedir?

   Pevabag yılda 4 milyona kadar üretim kapasitesine sahiptir.

   Pevabag elbise kılıfları geri dönüşüme uygun mudur?

   Tüm ürünlerimizi doğada geri dönüştürülebilir malzemelerden üreterek hem size hem de doğaya sağlıklı bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Ayrıca yakın gelecekte %100 geri dönüşümlü hammaddelerden gamboç, elbise kılıfı ve ham bez üretimi yapmayı hedefliyoruz.